Solária

Přijďte do moderního solária v centru Brna. Díky profesionálním novým strojům Luxura X7 se 42 trubicemi, Luxura V6 se 48 a Luxura X10 s 52 trubicemi dosáhnete krásného opálení až v polovičním čase než u konkurence. Solárium využijete nejen jako přípravu před dovolenou, připravíte kůži, aby se nespálila, dočerpáte potřebný vitamín D, ale současně dodá vaší pokožce atraktivní vzhled po celý rok.

Pokud jste ještě nikdy v soláriu nebyli, nemusíte se ničeho obávat. Náš proškolený personál vám dá konkrétní doporučení na míru vašim požadavkům a doporučí i vhodnou kosmetiku. Díky ní dosáhnete maximálního efektu, který vám dlouho vydrží. Nově u nás také najdete vertikální solárium Luxura V6! Toto solárium zajistí lepší opálení boků, podpaží a dalších partií, které se hůře opalují v horizontálních soláriích. Navíc má 48 zcela nových trubic, díky čemuž dosáhnete příjemného a rovnoměrného opálení mnohem rychleji. Vertikální solárium Luxura V6 je skutečně prostorné a v horní části obsahuje kruh, o který se můžete pohodlně opřít a držet se jej. Je tak ideální volbou i pro osoby, které trpí klaustrofobií a vyhýbají se klasickým soláriím.

Všechna naše solária navíc nabízí klimatizaci pro chlazení těla a také jemné vodní osvěžení. Dále ovládání hlasitosti hudby pro příjemnější zážitek a ovládání v českém jazyce. Některé naše solária nabizí i jemný voňavý postřik Xsens pro ten nejlepší zážitek.

Funguje to?

Často se nás lidé ptají, jestli opálení u nás funguje? Protože jsou naučeni chodit jinde na výrazně delší časy opálení a větší počet návštěv. Což v konečném důsledku vyjde i na více peněz. Udělali jsme proto zkoušku s naši modelkou a můžete se podívat sami. Po každém dalším opálení je vždy vidět výrazná změna. Fotky byly pouze oříznuty a jinak jsou bez jakékoliv úpravy foceny na stejném místě a to v našem soláriu Luxura V6.