Solária

Přijďte do našeho moderního solária v centru Brna. Díky profesionálním novým strojům Luxura X7 se 42 trubicemi, Luxura V6 se 48 a Luxura X10 s 52 trubicemi dosáhnete krásného opálení až v polovičním čase než u konkurence. Nově jsme pořídili, a to nejspíš jako jediní v Brně, i nejmodernější solárium na trhu a to Luxura VEGAZ, který má dokonce 58 trubic a je to, dovolíme si říci, Rolls-Royce na trhu solárií.

Solárium využijete nejen jako přípravu před dovolenou, připravíte kůži, aby se nespálila, dočerpáte potřebný vitamín D, ale současně dodá vaší pokožce atraktivní vzhled po celý rok.

Pokud jste ještě nikdy v soláriu nebyli, nemusíte se ničeho obávat. Náš proškolený personál vám dá konkrétní doporučení na míru vašim požadavkům a doporučí i vhodnou kosmetiku. Díky ní dosáhnete maximálního efektu, který vám dlouho vydrží. Nově u nás také najdete vertikální solárium Luxura V6! Toto solárium zajistí lepší opálení boků, podpaží a dalších partií, které se hůře opalují v horizontálních soláriích. Navíc má 48 zcela nových trubic, díky čemuž dosáhnete příjemného a rovnoměrného opálení mnohem rychleji. Vertikální solárium Luxura V6 je skutečně prostorné a v horní části obsahuje kruh, o který se můžete pohodlně opřít a držet se jej. Je tak ideální volbou i pro osoby, které trpí klaustrofobií a vyhýbají se klasickým soláriím.

Všechna naše solária navíc nabízí klimatizaci pro chlazení těla a také jemné vodní osvěžení. Dále ovládání hlasitosti hudby pro příjemnější zážitek a ovládání v českém jazyce. Naše solária nabizí i jemný voňavý postřik Xsens pro ten nejlepší zážitek.

Funguje to?

Často se nás lidé ptají, jestli opálení u nás funguje? Protože jsou naučeni chodit jinde na výrazně delší časy opálení a větší počet návštěv. Což v konečném důsledku vyjde i na více peněz. Udělali jsme proto zkoušku s naši modelkou a můžete se podívat sami. Po každém dalším opálení je vždy vidět výrazná změna. Fotky byly pouze oříznuty a jinak jsou bez jakékoliv úpravy foceny na stejném místě a to v našem soláriu Luxura V6.